با ما آشنا شوید.

درباره شرکت صنیع آور شیمی

شرکت صنيع آور شيمي در تاريخ 24/2/1376 به صورت شرکت با مسئوليت محدود در تهران تأسيس و با توجه به تجارب ارزنده صنعتی و مدیریتی 20 ساله هیئت موسس خود، در آغاز مبادرت به واردات مواد اولیه شیمیایی صنعت ابر، فوم و اسفنج نظیر پلی اول (Polyol)، ایزوسیانات (Isocyanate) و … از بزرگترین و معتبرترین سازندگان جهان نمود.
در سال 1383 پس از چندین سال فعالیت تجاری بنا به تصمیم هیئت مدیره، شرکت به سهامي خاص تغيير ماهیت یافت تا با اجرای یک پروژه صنعتی زمینه ساز اشتغال بیشتر نیروی کار و استفاده از پتانسیل جوانان کشور در جهت ارتقای صنعت و تولید داخلی گردد.
پس از بررسی صنایع مختلف نظیر صنایع شیمیایی، پلیمری، بسته بندی، نساجی و … با توجه به مزیت نسبی صنعت نساجی به خصوص تامین مواد اولیه صنعت کفپوش (موکت و فرش ماشینی) در حوزه پایین دستی صنایع پتروشیمی، تولید نخ فیلامنتی حجیم فرش ماشینی (BCF) مدنظر سرمایه گذاران قرار گرفت و با خرید 13 هزار متر زمین در فاز 2 شهرک صنعتی شکوهیه قم فعالیت شرکت وارد حوزه جدیدی گردید.
در ادامه پس از 7 سال فعالیت مستمر جهت رفع موانع سرمایه گذاری و واردات ماشین آلات اولیه با تکنولوژی بالا (HighTech) از اروپا سرانجام در سال 1390 ماشین آلات مدنظر این شرکت از سازندگان ایتالیایی و آلمانی وارد کشور شد.
در طی سالها با اعمال تغییرات بسیار توسط تیم تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت، دستگاه های تولید تغییرات ساختاری زیادی به خود دید و در حال حاضر نخ ساچ، محصول پیشرفته و تکنولوژیک حاصل از دستاوردهای علمی مدیران شرکت و پژوهشگران دانشگاهی، برای پوشش نیازهای کامل صنعت کفپوش ها آماده تولید می باشد و کشور را از واردات نخ های مشابه نساجی بی نیاز می نماید.